Predstavujeme vám eshop drevotok

od autora: | 22. septembra 2019

Toto je náš prvý článok na blogu v ktorom vám chceme predstaviť eshop drevotok.

Kto sme? Sme eshop zaoberajúci sa predajom dekorácií do interiéru. Začínali sme predajom drevených dekorácií ako sú drevené misky, drevené svietniky, drevené stojany na perá či drevené podstavce pod kvety. Sú to naše výrobky vyrábané sústružením dreva.

Postupne sme do eshopu pridávali rôzne bytové dekorácie od tých najmenších ako napríklad aromalampy, pekné dekoratívne postavičky a anjelikov. Ale na skrášlenie interiéru patria samozrejme aj iné dekorácie ako sú stolové lampy ktoré u nás tiež nájdete. V  našej ponuke nesmieme zabudnúť  ani na pekné šperkovnice,  porcelánové hrnčeky, porcelánové sady v pekných darčekových krabičkách , porcelánové alebo keramické vázy a keramické svietniky. A v neposlednom rade máme pre vás krásne porcelánové bábiky.

Našu ponuku sme rozširovali postupne o predaj hodín či už sú to krásne nástenné hodiny prevažne drevené rôznych veľkostí a motívov hlavne v provensálskom štýle a stolové hodiny.

Naša ponuka dekoráciami nekončí. Hľadáte predsa ešte niečo štýlové? Tak práve pre vás máme krásne vreckové hodinky rôznych farieb a motívov ale aj originálne drevené hodinky pre pánov aj dámy od svetoznámeho výrobcu BOBO BIRD.

Príďte sa presvedčiť a vyberte si z našej ponuky.