Zoznámte sa s porcelánovými bábikami

od autora: | 5. októbra 2019

Pri slove bábika sa mnohí z nás pozastavia a spomenú si na detstvo, kedy sme si vyrábali handrové či slamené bábiky a bola to súčasť nášho detského sveta. Tak prečo si to dnes nepripomenúť v podobe našich bábik, ktoré sa v mnohom podobajú na tie vaše z detstva, len sú krajšie a sú porcelánové teda nie sú určené na hranie.

Poďme si ich teda predstaviť. V našom eshope drevotok si nájdete nové porcelánové bábiky rôznych veľkostí : 32, 33, 40, 50 ale aj 55cm. Sú zaujímavé tým že každá z nich je niečím iná: svojím výzorom, oblečením a vlasmi.

Ako prvé ponúkame 32cm bábiky, ktoré majú krásne oblečenie, na hlave majú klobúčiky alebo čiapky a pôsobia ako rozkošné dievčatká.

33cm bábiky majú taktiež pekné oblečenie rôznych farieb niektoré s klobúčikom, iné bez neho a v ruke držia kabelku. Sú roztomilé svojím výzorom. Pomenovali sme ich peknými menami. Nezabudli sme ani na nádherné bábiky v svadobných šatách, ktoré pôsobia ako dokonalé nevesty.

V ponuke máme aj väčšie bábiky a to 40cm, ktoré svojím oblečením pripomínajú vidiecky štýl ale sú taktiež pekné a majú krásne šaty a doplnky.

Ak ste si ešte stále nevybrali tak máme pre vás 45cm bábiky v elegantných šatách, ktoré sú ozdobené kvetinami a aj vo vlasoch majú kvet. Vyzerajú ako elegantné dámy s noblesou.

Ak ešte stále váhate tak si nenechajte ujsť 50 a 55cm bábiky v úžasných pestrofarebných šatách, v ktorých vyzerajú ako princezné. Každá má svoju jedinečnosť a šarm.

Naše porcelánové bábiky majú hlavu, ruky a nohy z porcelánu a telo vypchaté látkou. Veríme, že si vyberiete zo širokej ponuky krásnych bábik. Obohaťte si svoj interiér či zbierku porcelánovou bábikou od nás.